مرجع کد و آموزش

دانلود رپ با سایت رپ

ساندکلود و اسپاتیفای رفع فیلتر شدند – رپ فارسی " دانلود رپ – اخبار رپ – آهنگ رپ – سایت رپ فارسی "
خانه » مقاله » ساندکلود و اسپاتیفای رفع فیلتر شدند

ساندکلود و اسپاتیفای رفع فیلتر شدند

ساندکلود و اسپاتیفای رفع فیلتر شدند❓

چند روزی بود که سایت های مشهور ساندکلود و اسپاتیفای از فیلترینگ خارج شده بودند ، و عده محدودی از این قضیه باخبر بودند ، شاهد بودیم بعد از علنی شدن موضوع و ظرف مدت چند ساعت فیلترینگ مجدد این غول های موسیقی انجام گرفت.

اما چرا رفع‌فیلتر و فیلترمجدد ؟؟؟

چرایی این سوال در ip ادرس های این سایت هاست که با پروتکل https سامان دهی میشوند ، جالب است بدانید در این حالت نام سایت به علت کد گذاری امنیتی اطلاعات تنها جنبه دیزاین داشته و ip ادرس های پیوست جزء اصلی اتصال کاربران به سرور هستند از این جهت با تغییر آی پی آدرس و درصورتی که فیلترینگ ایران از این تصمیم شرکت آگاهی نداشته باشد یا سریعا آگاه نگردد ، سایت مذکور از فیلتریگ خارج شده و تا بلاک کردن مجدد آی پی ها سایت در دسترس کاربران قرار میگیرد .

سال ۲۰۱۴ فیسبوک و سال قبل یوتیوب و توییتر نیز از فیلترینگ به علت تغییر آی پی آدرس به مدت چند ساعت خارج گردیدند که سریعا آی پی های آن ها فیلتر گردید.

با تشکر
رپفار۳۰

  دانلود و دسترسی سریع به اخبار و آهنگ ها در تلگرام : :

+ عضویت در کانال تلگرام"کلیک کنید"

+ برای مشاهده آخرین اخبار و آهنگ ها در صفحه اصلی سایت"کلیک کنید"

درباره‌ی ARYA

فعالیت سایت رپ فارسی به اوایل سال 2013 میلادی باز میگردد و تاکنون تعداد بیشماری از آرتیست ها با این سایت همکاری داشته و خواهند داشت , امید است شاهد همراهی بیشتر و پیوسته شما عزیزان با این سایت باشیم .

Check Also

نگاهی به مفهومِ متفاوت جنگ در هیپ‌هاپ ایران

مقاله نگاهی به مفهومِ متفاوت جنگ در هیپ‌..