مرجع کد و آموزش

دانلود رپ با سایت رپ

علل کم کاری هنرمندان جامعه هیپ هاپ و رپ – رپ فارسی " دانلود رپ – اخبار رپ – آهنگ رپ – سایت رپ فارسی "
خانه » دانلود رپ ( جدید ترین موزیک های رپ) » علل کم کاری هنرمندان جامعه هیپ هاپ و رپ

علل کم کاری هنرمندان جامعه هیپ هاپ و رپ

علل کم کاری هنرمندان جامعه هیپ هاپ و رپ

وقتی از خود شما که شاید یک شنونده ساده موسیقی رپ یا ادمین یک پیج اینستاگرامی یا حتی صاحب رسانه های رپی بزرگ باشید این سوال را بپرسیم که »علت کم کاری ارتیست های رپی چیست؟

« همه شما یک جواب واحد دارید : از رپ نمیشود درآمد کسب کرد!

اجازه بدید ابتدا این موضوع رو بررسی کنیم که آیا میشود از رپ در جامعه فعلی ایران کسب درآمد کرد یا خیر؟ این موضوع شاید برای عزیزانی که تازه قصد کار کردن را دارند میتواند بحث خوبی باشد هدف این موضوع ارتیست های بزرگ رپ نمیباشد!

یکی از افکار اشتباهی که ما داریم این است که گمان می کنیم ارتیست و هنرمند چه قانونی چه زیر زمینی وچه خارجی و چه ارتیست داخلی فقط میتوانند از راه فروش آلبوم و کنسرت درآمد کسب کنند اما حقیقت این است که آن چیزی که حتی برای فروش آلبوم کافی هست  شهرت  است.!

حداقل در جامعه ما این موضوع بیشتر به چشم میزند تا جامعه هیپ هاپی بزرگی مثل آمریکا که فروش آثار صرفا بخاطر شهرت ارتیست نیست…

در روانشناسی یک اصل مهم وجود دارد: ما به کسانی که از آنها بدمان می آید بیشتر اعتماد می کنیم تا کسانی که نمیشناسیم! وقتی شما در مسیر درستی باشید میشود از رپ در ایران هم کسب در آمد کرد. حتما شنیده اید که میگویند برای هر چیزی سرمایه باید داشت موسیقی رپ هم از این قاعده مستثنی نیست هر چند موسیقی خیلی دیر بازده تر از موارد دیگر هست اما مهم عالقه ارتیست و البته جمعیتی است که از آن حمایت می کنند بله حمایت نه صرفا فقط شهرت! آلبوم مایکل جکسون رو به یاد بیاورید حتی بعد از مرگش فروش داشت! حتی اجرای بدلی او هم در سال 2014 بیننده داشت یا نمونه وطنی آقای ناصر عبداللهی!

اما حرفی برای شنونده های محترم این سبک: یادتان باشد وقتی شخصی مانند امیر تتلو برای مصاحبه مبلغ بیست میلیون دریافت میکند شما موظف هستید که اگر در توانتان بود از کار های رضا پیشرو حمایت کنید حتی اگر طرفدار گروه بزرگ یا علیرضا جی جی باشید! چون شما به موسیقی رپ بدهکارید چون آرتیست برای شما زحمت کشیده و می کشد نه صرفا رضا پیشرو بلکه همه استعداد ها و هنرمندان این سبک باید حمایت شوند  !

قصد داشتیم که بطور کامل در انتشارات سانترال به دغدغه های رپ ایران بپردازیم و چون امیدواریم که این مقاله کامل باشه در دو قسمت خدمت شما عرضه میشود در نسخه دوم به طبع به علت های دیگر کم کاریرپر ها میپردازیم .

 

برگرفته از : انتشارات سانترال

  دانلود و دسترسی سریع به اخبار و آهنگ ها در تلگرام : :

+ عضویت در کانال تلگرام"کلیک کنید"

+ برای مشاهده آخرین اخبار و آهنگ ها در صفحه اصلی سایت"کلیک کنید"

درباره‌ی ARYA

فعالیت سایت رپ فارسی به اوایل سال 2013 میلادی باز میگردد و تاکنون تعداد بیشماری از آرتیست ها با این سایت همکاری داشته و خواهند داشت , امید است شاهد همراهی بیشتر و پیوسته شما عزیزان با این سایت باشیم .

Check Also

Armia-Gharibeh

آهنگ زیبای آرمیا به نام غریبه

آهنگ زیبای آرمیا به نام غریبه